NASKLADNĚNÍ ČERVENÝCH ITALSKÝCH VÍN
Publikováno: 27.4.2022

Přinášíme výbornou zprávu pro všechny milovníky červených Italských vín.
Nově jsme zařadili do prodeje 5 druhů Italských červených vín odrůdy Primitivo, z oblasti Apulie ( Puglia ).
Mohutná vína temné barvy a intenzivní vůně jsou typická pro tuto oblast. Tento jižanský kraj patří k velmi významným producentům vín, která jsou vyhledávána širokou veřejností, zejména to platí o vínech Primitivo.
Nabídku vín naleznete zde : https://www.vinostyl.cz/kategorie/zahranicni-vina/italske-vino
Zpět

Degustace 22. 4. 2022 Vinařství Štěpán Maňák
V pátek 22. 4. 2022, se v naší vinotéce, konala ochutnávka vín z produkce Vinařství Štěpán Maňák, jako již tradičně s jeho zástupcem p. Lungou. Sídlo společnosti Vinařství Štěpán Maňák je v Žádovicích u města Kyjov - ve Slovácké vinařské podoblasti. Vinařství nevyrábí sudová vína ani burčáky, vše co se vypěstuje, je využito k výrobě kvalitních přívlastkových vín. Výčet odrůd, kterým se ve Vinařství Štěpán Maňák věnují, je na moravské poměry velmi dlouhý.
Zobrazit celý článek
NASKLADNĚNÍ VÍN Z VINAŘSTVÍ RÉVA RAKVICE
Nově jsme zařadili do prodeje vína z vinařství Réva Rakvice s.r.o., které je vinařskkou společností, sídlící v tradiční vinařské obci Rakvice. Réva Rakvice hospodaří na vinicích vinařských obcí Rakvice a Hustopeče o rozloze 120 ha. Ve výsadbách jsou rovnoměrně zastoupeny zejména tradiční moravské odrůdy, které splňují předpoklad kvalitního vyzrávání hroznů pro výrobu výjimečných přívlastkových vín.
Zobrazit celý článekVinařství
Hennessy - Hennessy je nejprodávanější koňak na světě. Ty nejlepší druhy Hennessy jsou míchány z pálenek starých několik desetiletí a ve značkách Richard Hennessy a Hennessy Paradise jsou obsaženy pálenky staré více než sto let. Burmester - BURMESTER je tradiční výrobce portského vína z regionu Douro a velmi kvalitních vín z regionů Dão a Alentejo. Burmester se zaměřuje na vyváženost a styl vín jednotlivých řad.Quinta do Noval - Quinta do Noval patří díky svému úchvatnému panoramatu a špičkovým ročníkovým vínům k nejvyhlášenějším vinařstvím v oblasti Doura. Badet Clément et Compagnie - Společnost Badet Clément et Compagnie byla založená v roce 1995 Laurentem a Catherine Delaunay, dvěma vinaři burgundského původu. Vinařství se specializuje na výrobu a prodej značkových vín, která pocházejí z oblastí Burgundska, Rhone Valley, Provance.Kamil Prokeš - VINAŘSTVÍ - Rodina Prokešů má svoji rodovou historii zasazenou do malebné vinařské obce Němčičky. Muriel - Jméno Muriel pochází z kombinace příjmení Murúa a jména vesnice Elciego. Dnes své vinařství staví otec a syn na odvěké vinařské tradici regionu, na nových technologiích a postupech, aby vína vyjadřovala "nejlepší vlastnosti" z plodných vinic La Rioja.Sedlák - VINAŘSTVÍ - Vinařství Sedlák hospodaří na vlastních vinicích ve Velkých Bílovicích už čtvrtou generaci. Předkům tohoto rodu pomáhali při jejich práci vždy koně, a proto se kůň stal také jejich symbolem... Další vinařství
proč nakupovat právě u nás
- Prodej za ceny vinařů
- Doprava zdarma
- Věrnostní slevy
- Pouze kvalitní vína
- Na trhu od roku 2006
- E-shop roku
- Kamenná prodejna
- Garance spokojenosti
- Pravidelné degustace
- Vína s Vaším logem