Víno jako dárek

Publikováno: 13.11.2013

Darovat kvalitní víno je jak darovat umělecké dílo jenž časem získává postupně na své hodnotě a je velmi oceňováno. (Konkrétní odrůdu vína si vyberete z naší bohaté nabídky.) Proto svým zákazníkům nabízíme zajímavou a originální možnost spolupodílet se na finální podobě tohoto díla. Punc výjimečnosti spočívá v umístnění vlastního textu anebo obrázku přímo na etiketě každé zakoupené láhve. Pro návrh etikety s Vaším logem nás neváhejte kontaktovat. Zašlete své logo a my Vám obratem zašleme návrh etikety. Při odběru většího množství lahví nabízíme vytvoření etiket zdarma. Konkrétní počty se mohou u jednotlivých vinařství lišit, informujte se prosím na e-mailu info@vinostyl.cz.

Víno jako dárek vhodně a účelně doplní dárkové obaly zajímavých designů a různých materiálů, které naleznete v našem eshopu.

Etikety na víno

Sdílet na Facebooku


Zpět

Historie vinařství v Rajhradě

Psal se rok 1222, když český král Přemysl Otakar I. i s manželkou Konstancií potvrdili rajhradskému konventu desátek z vinice v Miroslavi, který již klášteru daroval jeho bratr první moravský markrabě Jindřich Vladislav. Tento prost
Zobrazit celý článek

Degustace 1. 11. 2013 Vinařství Moravíno

Letošní, v pořadí 4. podzimní degustace se konala v našem sklípku v pátek 1. 11. 2013 a představilo se nám na ní vinařství Moravíno. Degustační večer probíhal pod taktovkou pana Genšiniaka, který hosty na úvod přivítal a rychlým dotazem zjistil, že zhruba polovina hostů je na takovéto akci poprvé a o tomto vinařství zatím mnoho informací nemá.
Zobrazit celý článek

Vinařství

Tetur Vladimír - VINAŘSTVÍ - Nejstarší zmínka o výrobě vína v rodě p. Vladimíra Tetura sahá do roku 1620, kdy se již jeho předkové věnovali vinařství a vinohradnictví. V rodině p. Tetura tomu není jinak, a proto se v plné míře vinařství začali věnovat v roce 1992.Liebherr - Lednice na víno - chladící vitríny značky Liebherr jsou výjimečné jak svou konstrukcí, tak použitými materiály a chladicím systémem. Stačí nastavit teplotu archivace vína a o vše se už postará Vaše nová chladící vinotéka.Vinopa - VINAŘSTVÍ - Rodinná firma Veselých - Vinařství VINOPA sídlí v tradiční vinařské obci Rakvice, která se rozprostírá v srdci největší vinařské oblasti s názvem Velkopavlovická.Dacosta - Společnost DACOSTA je portugalské vinařství, které se představuje paletou špičkových vín s celou řadou archivních vín starších 3 let. Cálem - Společnost Cálem byla založena v roce 1859 a má sídlo v Portu na břehu řeky Douro. V současnosti patří mezi šestici nejúspěšnějších společností a exportuje vína do celého světa.Drápal Oldřich - VINAŘSTVÍ - Počátky Vinařství Oldřich Drápal sahají do roku 1980, kdy začal vyrábět první vína, protože ho neustále lákala myšlenka produkovat něco nového. Od roku 2003 se začal věnovat výrobě slámových vín již ve větším měřítku a z větší pestrosti odrůd.Badet Clément et Compagnie - Společnost Badet Clément et Compagnie byla založená v roce 1995 Laurentem a Catherine Delaunay, dvěma vinaři burgundského původu. Vinařství se specializuje na výrobu a prodej značkových vín, která pocházejí z oblastí Burgundska, Rhone Valley, Provance.Další vinařství

proč nakupovat právě u násKategorie

Pondělí 8:30 - 12:0012:30 - 17:30
Úterý 8:30 - 12:0012:30 - 17:30
Středa 8:30 - 12:0012:30 - 17:30
Čtvrtek 8:30 - 12:0012:30 - 17:30
Pátek 8:30 - 12:0012:30 - 17:30
Sobota 8:30 - 12:00

Při objednávce nad 2 500Kč Doprava zdarma

Staňte se registrovaným členem vinostyl.cz
a získejte slevy na dopravu a balné