Ilustrační foto Vína Degustace moselských vín

Degustace moselských vín

Tentokrát jsme velmi netradičně mohli ochutnat vína až ze dvou vinařství a nejen v tomto byla degustace výjimečná. Jednalo se totiž i vinařství německá, konkrétně moselská vinařství z okolí Kröv. Vína nám přijel představit pan Kostka, jenž je pověřen prodejem těchto vín u nás. První z degustovaných bylo vinařství Weingut Knodt – Trossen.
Zobrazit celý článek
Ilustrační foto Vína Degustace 15. 04. 2016 Vinařství Horák

Degustace 15. 04. 2016 Vinařství Horák

Vinařství Horák je malé rodinné vinařství nacházející se v obci Vrbice. Na této degustaci jsme mohli ochutnat jak vína nového ročníku 2015, tak vína ročníku 2014 u bílých vín, a u červených ročník 2013 i 2012.Vinařství Horák obhospodařuje cca 1 ha vlastních vinic, ostatní hrozny ( z cca 8-9 ha) pocházejí od vinohradníků z Vrbice a blízkého okolí. Produkují 50-60 000 lahví ročně.
Zobrazit celý článek
Ilustrační foto Vína Degustace vinařství Vinselekt Michlovský

Degustace vinařství Vinselekt Michlovský

Dne 1. 4. 2016 proběhla v našem degustačním sklepě další z letošních jarních degustací. Tentokrát jsme přivítali zástupce vinařství Vinselekt Michlovský pana Filipce. Degustace byla výjimečná tím, že všechna zařazená vína, mimo jedno, což bylo nealkoholické víno, byla vína zařazena v Salonu vín České republiky.
Zobrazit celý článek
Ilustrační foto Vína Mezinárodní soutěž Vinalies Internationales Paris

Mezinárodní soutěž Vinalies Internationales Paris

Vinařství Leoš Horák a jeho víno Rosé Horák 2015 získalo prestižní ocenění v mezinárodní soutěži "Vinalies Internationales“ a to Šampion růžových vín. Mezinárodní soutěž "Vinalies Internationales“ je jednou z nejnáročnějších a nejprestižnějších soutěží světa. Ke každému vínu jsou zpracovávány během hodnocení podrobné popisy. Pozornost je tu věnována každému detailu.
Zobrazit celý článek
Ilustrační foto Vína Degustace 18. 03. 2016 Vinařství Stanislav Konečný

Degustace 18. 03. 2016 Vinařství Stanislav Konečný

V pátek 18. 3. 2016 se v degustačním sklepě naší vinotéky opět konala jedna z letošních jarních degustací, tentokrát jsme mohli přivítat pana Stanislava Konečného majitele stejnojmenného Vinařství Konečný, sídlící ve vinařské oblasti Čejkovice.
Zobrazit celý článek
Ilustrační foto Vína Degustace 19. 2. 2016 Vinařství Hradil

Degustace 19. 2. 2016 Vinařství Hradil

Vinařství Hradil se nachází v Čejkovicích. Jedná se o malé rodinné vinařství, které svým vznikem navazuje na otce pana Lukáše Hradila, Vojtěcha, který vybudoval sklep a vyráběl sudová vína. Syn Lukáš modernizoval technologii a začal vína lahvovat.
Zobrazit celý článek
Ilustrační foto Vína Úspěchy vinařství Vinselekt Michlovský

Úspěchy vinařství Vinselekt Michlovský

Jak jistě všichni víte, vinařství Vinselekt Michlovský patří mezi nejvýznamnější vinařství České republiky. A k tomu se vážou i úspěchy, kterých toto vinařství dosáhlo. Vína produkovaná vinařstvím Vinselekt Michlovský se pravidelně umisťují v Salonu vín České republiky. A to již od vzniku vinařství.
Zobrazit celý článek
Ilustrační foto Vína Salon vín České republiky

Salon vín České republiky

Salon vín je národní soutěž, kdy jsou v rámci soutěže každý rok vybrána nejlepší vína s titulem "Šampion", dále "Vítězové kategorií" a "Nejlepší kolekce". Sto nejlepších vín soutěže je oceněno prestižním titulem "Salon vín ČR".
Zobrazit celý článek
Ilustrační foto Vína Vinařství Weingut Greszta - moselská vína z okolí Kröv

Vinařství Weingut Greszta - moselská vína z okolí Kröv

Vážení zákazníci, jelikož pro Vás připravujeme degustaci moselských Ryzlinků pocházejících z německého vinařství Weingut Greszta. Pojďme si toto nové vinařství představit.
Zobrazit celý článek
Ilustrační foto Vína Degustace 18. 12. 2015 Vinařství Botur

Degustace 18. 12. 2015 Vinařství Botur

Letošní poslední degustace se konala v pátek 18. 12. 2015 a přivítali jsme na ní zástupce Vinařství Botur pana Radka Botura, který je synovcem majitele vinařství pana Ing. Luďka Butura. Pan Botur jako první zmínil, že se naši degust...
Zobrazit celý článek
5 6 7 8 9 10 11 12 13

Vinařství

Vinopa - VINAŘSTVÍ - Rodinná firma Veselých - Vinařství VINOPA sídlí v tradiční vinařské obci Rakvice, která se rozprostírá v srdci největší vinařské oblasti s názvem Velkopavlovická.Kopke - Značka KOPKE byla založena již v roce 1638 Němci Christianem Kopke a jeho synem. House of Kopke je nejstarší exportní společnost portského vína a zároveň vlastní nejstarší sklep a tím i nejstarší obchodní značku v portských vínech. Skovin - Vinný sklep Skovin AD Skopje byl založen roku 1979, jako nástupce staleté tradice produkce kvalitního vína v oblasti Makedonie. Familia Deicas - Vína z vinic Juanicó jsou produkována výhradně rodinnou společností Deicas. Již třetí generace rodiny Deicas pracuje s plným nasazením a odhodláním, aby Vám přinesla víno té nejvyšší kvality.Fernando de Castilla - Sklepy Vinařství Rey Fernando de Castilla se nachází v historickém centru města Jerez. Sherry nejdříve zraje v nových sudech z francouzského a amerického dubu a poté po dlouhou dobu v sude...Carl Jung - Společnost Carl Jung je předním evropským výrobcem dealkoholizovaného vína, a právě spojení moderních technologií a zkušeností výrobce zaručuje tu nejvyšší kvalitu těchto nápojů. Tyčinky s. r. o. - V roce 2013 Tyčinky s.r.o. vytvořily nový originální produkt. Po mnoha zkouškách a hodnocených anketách samotnými odběrateli se několik měsíců dolaďovala ta nejlepší chuť. V internetové anketě opět samotní zákazníci vybrali název tyčinek BERTYČKY.Další vinařství

proč nakupovat právě u násKategorie

Pondělí 8:30 - 12:0012:30 - 17:30
Úterý 8:30 - 12:0012:30 - 17:30
Středa 8:30 - 12:0012:30 - 17:30
Čtvrtek 8:30 - 12:0012:30 - 17:30
Pátek 8:30 - 12:0012:30 - 17:30
Sobota 8:30 - 12:00

Při objednávce nad 2 500Kč Doprava zdarma

Staňte se registrovaným členem vinostyl.cz
a získejte slevy na dopravu a balné