Ilustrační foto Vína Šampionem Valtických vinných trhů se stal Irsai Oliver vinařství Sing Wine

Šampionem Valtických vinných trhů se stal Irsai Oliver vinařství Sing Wine

Vítězství odrůdy Irsai Oliver bylo nečekané nejen pro nás ale i pro samotnou hodnotící komisi. Podle Davida Šťastného z organizačního výboru soutěže se stala tato odrůda šampionem vůbec poprvé. „Bylo to překvapení, ale milé. Morava je krásná v tom, že je zde velká pestrost vinných odrůd a ukázalo se, že šampionem může být jakákoliv z nich. Žádná nemá dopředu daný handicap," vyjádřil přesvědčení Šťastný.
Zobrazit celý článek
Ilustrační foto Vína Degustace moselských vín

Degustace moselských vín

Tentokrát jsme velmi netradičně mohli ochutnat vína až ze dvou vinařství a nejen v tomto byla degustace výjimečná. Jednalo se totiž i vinařství německá, konkrétně moselská vinařství z okolí Kröv. Vína nám přijel představit pan Kostka, jenž je pověřen prodejem těchto vín u nás. První z degustovaných bylo vinařství Weingut Knodt – Trossen.
Zobrazit celý článek
Ilustrační foto Vína Degustace 15. 04. 2016 Vinařství Horák

Degustace 15. 04. 2016 Vinařství Horák

Vinařství Horák je malé rodinné vinařství nacházející se v obci Vrbice. Na této degustaci jsme mohli ochutnat jak vína nového ročníku 2015, tak vína ročníku 2014 u bílých vín, a u červených ročník 2013 i 2012.Vinařství Horák obhospodařuje cca 1 ha vlastních vinic, ostatní hrozny ( z cca 8-9 ha) pocházejí od vinohradníků z Vrbice a blízkého okolí. Produkují 50-60 000 lahví ročně.
Zobrazit celý článek
Ilustrační foto Vína Degustace vinařství Vinselekt Michlovský

Degustace vinařství Vinselekt Michlovský

Dne 1. 4. 2016 proběhla v našem degustačním sklepě další z letošních jarních degustací. Tentokrát jsme přivítali zástupce vinařství Vinselekt Michlovský pana Filipce. Degustace byla výjimečná tím, že všechna zařazená vína, mimo jedno, což bylo nealkoholické víno, byla vína zařazena v Salonu vín České republiky.
Zobrazit celý článek
Ilustrační foto Vína Mezinárodní soutěž Vinalies Internationales Paris

Mezinárodní soutěž Vinalies Internationales Paris

Vinařství Leoš Horák a jeho víno Rosé Horák 2015 získalo prestižní ocenění v mezinárodní soutěži "Vinalies Internationales“ a to Šampion růžových vín. Mezinárodní soutěž "Vinalies Internationales“ je jednou z nejnáročnějších a nejprestižnějších soutěží světa. Ke každému vínu jsou zpracovávány během hodnocení podrobné popisy. Pozornost je tu věnována každému detailu.
Zobrazit celý článek
Ilustrační foto Vína Degustace 18. 03. 2016 Vinařství Stanislav Konečný

Degustace 18. 03. 2016 Vinařství Stanislav Konečný

V pátek 18. 3. 2016 se v degustačním sklepě naší vinotéky opět konala jedna z letošních jarních degustací, tentokrát jsme mohli přivítat pana Stanislava Konečného majitele stejnojmenného Vinařství Konečný, sídlící ve vinařské oblasti Čejkovice.
Zobrazit celý článek
Ilustrační foto Vína Degustace 19. 2. 2016 Vinařství Hradil

Degustace 19. 2. 2016 Vinařství Hradil

Vinařství Hradil se nachází v Čejkovicích. Jedná se o malé rodinné vinařství, které svým vznikem navazuje na otce pana Lukáše Hradila, Vojtěcha, který vybudoval sklep a vyráběl sudová vína. Syn Lukáš modernizoval technologii a začal vína lahvovat.
Zobrazit celý článek
Ilustrační foto Vína Úspěchy vinařství Vinselekt Michlovský

Úspěchy vinařství Vinselekt Michlovský

Jak jistě všichni víte, vinařství Vinselekt Michlovský patří mezi nejvýznamnější vinařství České republiky. A k tomu se vážou i úspěchy, kterých toto vinařství dosáhlo. Vína produkovaná vinařstvím Vinselekt Michlovský se pravidelně umisťují v Salonu vín České republiky. A to již od vzniku vinařství.
Zobrazit celý článek
Ilustrační foto Vína Salon vín České republiky

Salon vín České republiky

Salon vín je národní soutěž, kdy jsou v rámci soutěže každý rok vybrána nejlepší vína s titulem "Šampion", dále "Vítězové kategorií" a "Nejlepší kolekce". Sto nejlepších vín soutěže je oceněno prestižním titulem "Salon vín ČR".
Zobrazit celý článek
Ilustrační foto Vína Vinařství Weingut Greszta - moselská vína z okolí Kröv

Vinařství Weingut Greszta - moselská vína z okolí Kröv

Vážení zákazníci, jelikož pro Vás připravujeme degustaci moselských Ryzlinků pocházejících z německého vinařství Weingut Greszta. Pojďme si toto nové vinařství představit.
Zobrazit celý článek
5 6 7 8 9 10 11 12 13

Vinařství

Slezák Petr - VINAŘSTVÍ - V roce 1995 bylo vinařství Petra Slezáka založeno na základech rodinných tradic. V roce 2013 mělo k dispozici pro výrobu vín vinařství cca 16 000 vinných hlav.Šoman - VINAŘSTVÍ - Vinařství Šoman je rodinná firma, která vyrábí víno od 9. 9. 1999. V současné době obdělává 10 ha vlastních vinic v integrované produkci. Zpracování hroznů probíhá v nově postavené moderní hale na okraji obce. Alika a.s. - Společnost ALIKA je přední českou potravinářskou firmou, zabývající se nejen výrobou pražených ořechů a slaných snacků, ale také balením sušeného ovoce a olejnatých semen. Na trhu zaujímá své místo již od roku 1992.Národní vinařské centrum, o.p.s. - Národní vinařské centrum je neziskovou organizací se sídlem na zámku ve Valticích na jižní Moravě. Cílem NVC je především pořádání Národní soutěže vín a degustační expozice – Salonu vín ČR.Sedlecká vína - VINAŘSTVÍ - Zemědělské družstvo Sedlec bylo založeno v roce 1950 a navazálo na historickou tradici pěstování vinné révy v Sedleci, kdy první písemná zmínka o zdejších vinicích sahá do roku 1414. Musilovi - VINAŘSTVÍ - Nedaleko Brna v údolí řeky Jihlavy se nachází starobylé městečko Dolní Kounice, které láká návštěvníky svou bohatou historií, rozsáhlými vinicemi a dobrým vínem. V něm v roce 1992 založil na 3 ha vinic vinařství Ing. Ladislav Musil. Šlechtitelská stanice - VINAŘSTVÍ - Šlechtitelská stanice vinařská ve Velkých Pavlovicích je v současné době akciovou společností hospodařící na vlastních i pronajatých vinicích, vyrábějící víno, doprovodné produkty a provozující luxusní Vinařský penzion André uprostřed vinohradů. Další vinařství

proč nakupovat právě u násKategorie

Pondělí 8:30 - 12:0012:30 - 17:30
Úterý 8:30 - 12:0012:30 - 17:30
Středa 8:30 - 12:0012:30 - 17:30
Čtvrtek 8:30 - 12:0012:30 - 17:30
Pátek 8:30 - 12:0012:30 - 17:30
Sobota 8:30 - 12:00

Při objednávce nad 2 500Kč Doprava zdarma

Staňte se registrovaným členem vinostyl.cz
a získejte slevy na dopravu a balné